Роздрібний продаж оригінальних автозапчастин Hyundai

АКЦІЇ І НОВИНИ


Всі клієнти, які приїхали до нас на ТО або ремонт в післягарантійний період, отримують наступні переваги:

  • економія 20% на вартості робіт;
  • економія 20% на оригінальні автозапчастини, за рахунок використання при обслуговуванні оригінальних запчастин «Hyundai Line-II», які доставляються офіційно.
  • економія до 40% при використанні альтернативних запчастин корейських виробників високої якості.
  • можливість установки будь-яких наданих Вами автозапчастин — без обмежень (як Ви розумієте, в цьому випадку, ми не несемо гарантійних зобов’язань на надані Вами автозапчастини).

ПРО НАШ ВІДДІЛ РОЗДРІБНИХ ПРОДАЖ ЗАПЧАСТИН


Для підбору необхідної Вам автозапчастині Hyundai, визначення ціни і наявності на складі, не обов’язково відвідувати наш автокомплекс. Достатньо заповнити   форму замовлення запчатин on-line  вказавши в ній номер кузова Вашого автомобіля і опис автозапчастини. Співробітники роздрібного відділу запчастин нададуть Вам всю необхідну інформацію протягом декількох годин.

Постійно оновлюються каталоги підбору запчастин, що дозволяє безпомилково визанчити їх каталожний номер по VIN коду автомобіля (номеру кузова).

Кваліфікованый персонал відділу запчастин може надати Вам допомогу в разі труднощів в самостійному підборі запчастин.

Наявність автозапчастин на складі і швидкість обробки замовлення на сьогоднішній день

  • 85%  заявок ми відвантажуємо протягом 1 дня.
  • При відсутності запчастини, термін поставки з Європейського складу становить 14 днів, з моменту розміщення нами замовлення (замовлення формується кожну п’ятницю).
  • Запчастини, які рідко користуються попитом, можуть бути відсутніми на Європейськом складі, в такому випадку їх поставка проводиться з Кореї. Термін поставки з Кореї до 2 місяців.